Projekty

Podolské Schody

Podolské Schody

Na rozdíl od velkých sídlišť, kde se v bezpočtu stejných kvádrů snadno ztratíte, zasadili zde architekti domy pouze dva. V jednom se nachází 8 bytů a v druhém bytů 13 o velikostech od 1+kk do 5+kk – každý s originální koncepcí a designem. Také zde odpadají starosti s parkováním. K dispozici vám totiž bude 34 parkovacích míst. Jedná se tak o rezidenci, která svým rafinovaným architektonickým řešením a umístěním konkuruje velkým projektům moderního bydlení, ale neztrácí nic z útulnosti malého projektu. 

Domy nabídnou krásný výhled na okolí Vltavy v klidu a pohodlí vlastního bytu. Vybrat si budete moci z 22 bytů – od malých jednopokojových po větší s více místnostmi, které vám dodají pocit volnosti. Podlahová plocha je rozsáhlá. Nejmenší byty mají v průměru 75 m2. Ty největší pak ohromí plochou okolo 180 m2. 

zobrazit více
Developer:
CRESTYL real estate s.r.o.

Rezidence Na Líše

Rezidence Na Líše
Bytový dům s vlastní 1500 m2 zahradou a malým dětským hřištěm se nachází v krásné lokalitě Prahy 4 - pod Brumlovkou. Objekt je obklopen vzrostlými stromy a stojí uprostřed zástavby rodinných vilek. Nabízí tak bydlení v naprostém klidu a zeleni. Vzhledem k tomu, že přímo naproti domu je základní a mateřská škola, bude bytový projekt Na Líše ideálním bydlením pro rodiny s dětmi. 
Rezidence Na Líše je svou výhodnou polohou blízko kancelářských center také velmi atraktivní pro zaměstnance i společnosti zde sídlící. A to jak z pohledu koupě, tak i případného pronájmu, či jako byty pro zaměstnance.
zobrazit více
Developer:
Casu s. r. o.

Zámecké zahrady

Zámecké zahrady

Pozemky Vysoký Újezd – připraveno pro stavbu

Pozemky na prodej jsou v blízkosti známého golfového hřiště a moderního golfového klubu Albatross Golf Resort. Pozemky jsou kompletně zasíťovány inženýrskými sítěmi – k pozemkům jsou přivedeny přípojky elektřiny, vody, plynu a kanalizace. V jednotlivých rezidenčních čtvrtích jsou zbudovány komunikace včetně chodníků a veřejného osvětlení, přičemž každá ulice je oddělena od pozemků travnatou plochou, na kterou navazuje chodník, za ním plot a teprve poté stavební pozemek, a to tak, aby byl zachován základní koncept projektu – moderní obec Vysoký Újezd plná zeleně a prostoru.

zobrazit více
Developer:
CRESTYL real estate s.r.o.

Viladomy Veleslavín

Viladomy Veleslavín

Projekt tvoří celkem 3 budovy, které zahrnují 72 bytů včetně 8 duplexů. Komfortní byty o velikostech od 1+kk po 4+kk mají dispoziční řešení zaručující dokonalé pohodlí a mnoho možností úprav přesně podle vašich představ a záměrů. Těšit se můžete také na byty s druhým vchodem ze zahrady, samozřejmostí je podzemní parkoviště.

zobrazit více
Developer:
PALACE ENGEL VELESLAVÍN

Dock Rezidence

Dock Rezidence

Rezidenční část projektu DOCK nabídne nové byty všech velikostí od menších 1+kk až po luxusní dvoupodlažní mezonety 4+kk o rozloze 100 m2 a 124 m2, doplněné terasou s výhledem na řeku po celém obvodu bytu. Byty v Praze často trpí nedostatkem parkovacích míst. V projektu DOCK je parkování vyřešeno suterénem u každého bytového domu. Velkou výhodou, kterou se tyto nadstandardní byty vyznačují, je poloha nedaleko centra města dostupného autem a necelých 5 minut pěšky od stanice metra Palmovka.

zobrazit více
Developer:
CRESTYL real estate s.r.o.

Barrandov Hills

Barrandov Hills
Rezidenční komplex Barrandov Hills nabízí byty v bytových domech i v menších komfortních vila domcích. Byty mají velmi prakticky řešené dispozice 1+kk až 4+kk včetně exkluzivního bytu 5+kk v nejvyšším podlaží. Standardy bytů se dají upravit podle individuálních požadavků zájemců. U bytů na Barrandově je možnost splátkového kalendáře, který se dá přizpůsobit aktuálním potřebám kupujícího.
zobrazit více
Developer:
CRESTYL real estate s.r.o.

Rezidence Podbaba

Rezidence Podbaba

Rezidence Podbaba byla vystavěna společností Crestyl v prominentní lokalitě Prahy 6 a co se týká bydlení, patří tato oblast k velmi žádaným. Obsahuje celkem 117 bytů o celkové ploše necelých 11 000 m2 a nabízí skvělé rodinné bydlení. Jednou z největších výhod této novostavby v Praze je právě celkově klidný ráz místa, který není narušován hlukem z dopravy. Zároveň ale nabízí výbornou dopravní dostupnost.

Byty 1+kk až 6+kk s plochou od 24 m2 do 183 m2 jsou pýchou novostavby v Praze 6.
zobrazit více
Developer:
CRESTYL real estate s.r.o.
JMJ partners s.r.o.

City Empiria
Na Strži 65/1702
140 00 Praha 4

mob.:   +420 777 726 705
mob.2: +420 728 054 432
email: info@jmjpartners.cz

IČ: 24735256
DIČ: CZ24735256

Aktuálně

Středa 23. 9. 2015
S námi úroková sazba od 1.49% p.a. ! Veškeré poplatky spojené s vyřízením hypotéky zaplatíme za vás!
Crestyl
Unicredit
Volksbank
LBBW